Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.
[mc4wp_form id="4890"]
Zapisz Zapisz

Salesforce1

Salesforce1 Nedir?

Salesforce1 , Salesforce.com ürünlerinin mobil kullanımı için tasarladığı mobil uygulamanın adıdır. Daha da basitçe anlatmak gerekirse, Salesforce kullanıcılarının web üzerinden giriş yaptığı login.salesforce.com’dan eriştiği masaüstü Salesforce panelinin, mobil uygulama versiyonudur. Bu mobil uygulama, işinizi mobil olarak istediğiniz yerden yönetmenizi sağlıyor. 

 

salesforce1 mobil uygulama

salesforce1 mobil uygulama

 

Tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

 

 

Mobil uygulama hem kullanıcılar için verimlilik sağlıyor hem de yöneticilere anlık olarak raporlara ve dashboard (gösterge tabloları)’lara erişim imkanı veriyor. Salesforce1’ı hem telefonlarda hem de tabletlerde kullanabilirsiniz.

 

Günlük işlerinizi organize etmek için toplantılarınıza, yapılacaklar listesine, müşterileri bilgilerine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Başka önemli bir konu ise herhangi bir yerdeki müşteriler veya iş arkadaşlarınızla işbirliği yapmak için yayınlara, gruplara, kişilere ve dosyalara erişmenizi sağlar.

 

En acil mesajlarınıza ve onay taleplerinizi tek bir yerde ulaşabilirsiniz.

 

salesforce1 nedir

salesforce1 nedir

 

Salesforce1 uygulamasını Apple iwatch üzerinden de erişip, saatinizden işinizle ilgili tüm bilgilere erişebilirsiniz.

 

Eğer birden fazla org (Salesforce çalışma ortamı) ile çalışıyorsanız, tek uygulama içinden farklı org’lara erişmek de mümkün. Org’lar arasında geçiş yapabilirsiniz. Eğer istenirse, mevcut uygulamaya ek geliştirmeler yaparak, yeni fonksiyonlar elde edebiliriz.

 

  • Salesforce1 Android Uygulamayı İndirmek İçin
  • Salesforce1 iOS Uygulamayı İndirmek İçin
O.Y
signature

No Comments Yet.

What do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *